Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Path
oc: Camin

en: Notes
oc: Nòtas

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Position
oc: Posicion

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Values
oc: Valors

en: About
oc: A prepaus

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Use rendered output to group rows
oc: Utilizar lo rendutt per grouper las linhas
