Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Path
fa: مسیر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Position
fa: موقعیت

en: Values
fa: مقادیر

en: About
fa: درباره

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Placeholder
fa: جایگذار
