Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: About
te: గురించి
