Leaflet Choropleth (1.0.5) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Format
uk: Формат

en: Path
uk: Шлях

en: Notes
uk: Примітки

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Position
uk: Позиція

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Delay
uk: Затримка

en: Maximum zoom
uk: Максимальне збільшення

en: Minimum zoom
uk: Мінімальний масштаб

en: Map height
uk: Висота карти

en: Values
uk: Значення

en: About
uk: Про модуль

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Popup
uk: Спливні

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Classification
uk: Класифікація

en: Centre
uk: Центральний регіон

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Control
uk: Керування

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Providers
uk: Провайдери

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Data source
uk: Джерело даних

en: Checked
uk: Перевірено

en: Use rendered output to group rows
uk: Використовувати генероване виведення для групування рядків

en: Geocoder settings
uk: Налаштування геокодувальника
