Leaflet countries (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Countries
es: Paises

en: Country code
es: Código de país

en: Data Source
es: Origen de datos

en: Title Field
es: Campo título

en: Description Field
es: Campo de descripción

en: View mode
es: Modo de vista

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
