Leaflet countries (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Countries
pl: Kraje

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Title Field
pl: Pole nazwy

en: Description Field
pl: Pole opisu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
