Leaflet countries (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Countries
sv: Länder

en: Country code
sv: Landskod

en: Data Source
sv: Datakälla

en: View mode
sv: Visningsläge

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
