Leaflet countries (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Countries
uk: Країни

en: Country code
uk: Код країни

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Title Field
uk: Поле заголовку

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.
