Leaflet countries (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Countries
ru: Страны

en: Country code
ru: Код страны

en: Data Source
ru: Исходные данные

en: Title Field
ru: Поле заголовка

en: Description Field
ru: Поле описания

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
