Leaflet Layers (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Structure
fil: Pagkakayari
