Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Module
gl: Módulo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Minimum zoom
gl: Mínimo de permanencia en caché

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Primary
gl: Primario

en: Structure
gl: Estrutura
