Leaflet Layers (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Module
tr: Modül

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Custom label
tr: Özel etiket

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
