Leaflet Layers (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Module
ca: Mòdul

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Base layers
ca: Capes base

en: Layers
ca: Capes

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
