Leaflet Layers (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
