Leaflet Layers (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
