Leaflet Layers (1.1.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Module
fi: Moduuli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: About
fi: Tietoja

en: Styles
fi: Tyylit

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
