Leaflet Layers (1.1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
