Leaflet Layers (1.1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Module
ta: கூடகம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
