Leaflet Layers (1.1.5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Module
hu: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Maximum zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Minimum zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: About
hu: Leírás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Styles
hu: Stílusok

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: Weight for @title
hu: @title súlya
