LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Groups
de: Gruppen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: External Id
de: Externe ID

en: Changed
de: Geändert

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
