LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Groups
el: Ομάδες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
