LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
