LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
