LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
