LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Groups
ne: समूह

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ
