LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Groups
nl: Groepen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: REST export
nl: REST-export

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
