Leave Confirm (1.1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer
