Leave Confirm (1.1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: About
tr: Hakkında
