Leave Confirm (1.1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Form ID
et: Vormi ID

en: About
et: Programmist
