Leave Confirm (1.1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno
