Leave Confirm (1.1.6) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Form ID
de: Formular-ID

en: About
de: Über

en: Also works with the base form ID.
de: Funktioniert auch mit der Basisformular-ID.
