Leave Confirm (1.1.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған
