Leave Confirm (1.1.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
