Leave Confirm (1.1.6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی
