Leave Confirm (1.1.7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: About
ar: حول
