Leave Confirm (1.1.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
