Leave Confirm (1.1.7) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Form ID
es: ID del formulario

en: About
es: Acerca de
