Leave Confirm (1.1.7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: About
hr: Opis
