Leave Confirm (1.1.7) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: About
hu: Leírás
