Leave Confirm (1.1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Form ID
is: Kenni forms

en: About
is: Um
