Leave Confirm (1.1.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Form ID
ka: ფორმის ID
