Leave Confirm (1.1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Form ID
lv: Formas ID

en: About
lv: Par
