Leave Confirm (1.1.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ
