Leave Confirm (1.1.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: About
oc: A prepaus
