Leave Confirm (1.1.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Form ID
pl: ID formularza

en: About
pl: O stronie
