Leave Confirm (1.1.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: About
cs: Popis
