Leave Confirm (1.1.8) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi
