Leave Confirm (1.1.8) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: About
fr: À propos

en: Also works with the base form ID.
fr: Fonctionne également avec le nom de base des identifiants de formulaires.
