Leave Confirm (1.1.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է
