Leave Confirm (1.1.8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: About
jv: Ngenani
